بازدید: 3604 بازدید

پرسش های متداول

پرسش های متداول

فایل دانلود شده از سایت توسط نرم افزار winrar باز نمی شود
برای حل این مشکل لطفا آخرین نسخه نرم افزار winrar را از صفحه اصلی سایت دانلود و نصب نمایید.
فایل psd در فتوشاپ باز می شود ولی طرح داخل آن نیست و متن کپی رایت سایت را نمایش میدهد
در برخــی فایـل ها به منظــور کاهش حجم، لایه ها خاموش شده اند، برای روشن کردن، در پالت لایه ها بر روی آیکون چشم که در کنار لایه قرار دارد کلیک کنید و لایه تبلیغ سایت را خاموش کنید. برای خارج کردن لایه ها از حالت گروپ، روی لایه گروپ راست کلیک کرده و گزینه ungroup layers را کلیک کنید.
در کدام ورژن فتوشاپ فایل های سایت بدون مشکل باز می شوند؟
فایل های سایت در فتوشاپ CS2 به بالا بدون هیچ مشکلی باز می شوند.
رمز عبورم را فراموش کرده ام، چگونه میتوان آن را بازیابی کرد؟
برای ارسال رمز عبور جدید به ایمیل خود کافیست بر روی گزینه “رمز عبور خو را فراموش کرده اید؟ کلیک کنید” در فرم ورود به سایت کلیک کنید.سپس بعد از وارد کردن ایمیلی که با آن ثبت نام کردید درخواست رمز عبور کنید. بعد از چند ثانیه لینک تغییر رمز عبور به ایمیل شما فرستاده می شود .
ایمیل تغییر رمز عبور برای من ارسال نشده است.
در قدم اول پوشه ی Spam/Junk ایمیل خود را بررسی کنید و حداقل ۱۵ دقیقه شکیبا باشید در غیر اینصورت از صحیح بودن ایمیلی که در سیستم وارد کردید اطمینان حاصل فرمایید و دقت کنید که ابتدای ایمیل www ندارد. در غیر اینصورت با بخش پشتیبانی در تماس باشید . توجه داشته باشید که لینک تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.بعد از دریافت لینک تغییر رمز کافیست بر روی آن کلیک کنید تا به صفحه دریافت رمز جدید شوید.
پرداخت با موفقیت انجام شد و مبلغ از حسابم کسر شد اما در هنگام بازگشت به سایت با مشکل مواجه شد و خرید انجام نشد، چه کنم ؟
سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک ها به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده . اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب مقصد واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک به صورت موقت نگه داری میشود.درصورت بروز چنین مشکلی معمولا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت بصورت خودکارمبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما برگشت داده خواهد شد. اگر تا انتهای روز وجه از حساب شما کسر شده و بازنگشته بود، لطفا اطلاعات پرداختی زیر را برای بخش پشتیبانی ما ارسال بفرمایید.
فایل rar دانلود شده قابل استخراج نیست و پیغام خطا نمایش داده می شود!!
برای حل این مشکل نرم افزار ۷zip را از سایت طرح فارسی دانلود و نصب نمایید بعد از نصب روی فایل rar مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه استخراج را انتخاب نمایید خواهی دید محتویات فایل فشرده به راحتی استخراج شده و بدون مشکل قابل استفاده هستند.
پسورد فایل فشرده رو درست وارد میکنم اما پیغام خطا میده
متاسفانه در برخی از فایل های فشرده دارای پسورد به دلیل سهل انگاری هنگام ثبت پسورد فایل کیبورد در حالت فارسی بوده به همین دلیل لطفا در صورت برخورد با این مشکل صفحه کلید خودر را فارسی کرده و رمز عبور tarhfarsi.ir رو وارد بفرمایید تا فایل به درستی استخراج بشه. البته این مورد هر بار با گزارش دوستان عزیز اصلاح میشه و بندرت چنین موردی مشاهده خواهد شد.

مطالعه بیشتر