توضیحات محصول

طرح لایه باز کارت ویزیت آژانس مسکن

• تمامی طرح های ارائه شده در این وب سایت در جهت تسریع کار طراحی و کمک به طراحان عزیز ارائه گردیده اند و تمامی آدرس ها، شماره تلفن ها، لوگو ها و مشخصات درج گردیده تنها به دلیل باور پذیر بودن طرح ها استفاده شده است لذا در صورت اعتراض شخص یا شرکتهای اشاره شده حذف خواهند گردید و عواقب ناشی از سوء استفاده های احتمالی بعدی بر عهده خریدار می باشد.

• طرح های لایه باز ارائه شده به صورت فری سایز می باشند،برای کاهش حجم فایل ها و راحتی دانلود آن از سوی خریداران در مواردی فایل ها کوچک تر از سایز اصلی ارائه شده اند که این مورد بیشتر در مورد طرح های بنر مصداق دارد لذا بعد از دانلود طرحها می توانید آن را به سایز دلخواه در بیاورید.

• گاهی در طراحی های ارائه شده از نرم افزارهای فارسی نویس استفاده شده است، طبیعی است در چنین مواردی بر حسب نیاز خود متون خود را بایستی با استفاده از فونتهای فارسی معمولی ویندوز قابل دانلود از دانلود مجموعه کامل فونت فارسی جایگزین نمائید.

• به دلیل کاهش حجم طرح ها، لایه ها به صورت Hidden می باشند، برای مشاهده لایه ها در نرم افزار فتوشاپ کافی است مطابق تصویر زیر آیکون چشمی را به حالت Show تغییر دهید.

• در فایل های موکاپ (قالب پیش نمایش) برای جایگزینی لیبل خود با لیبل اصلی کافی است مطابق تصویر زیر دنبال لایه های Smart Object بگردید این لایه ها عموما در طرح ها به صورت رنگی قابل مشاهده می باشند. با دابل کلیک کردن روی این لایه تصویر جدید در فتوشاپ باز خواهد شد که براحتی با جایگزینی لیبل خود در این تصویر و ذخیره آن در فایل اصلی نتیجه را مشاهده خواهید کرد. برای راهنمایی بیشتر مراجعه شود به آموزش استفاده از فایل موکاپ .

نظری بدهید